KATEGORİLER

Hakkımızda

 

resimKonu

www.onceguvenlik.com markası ile 2012 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Hedefimiz iş yapılan her yerde ,her işletme de her kurumda ve ortamda güvenlik unsurunun göz ardı edilmemesine katkıda bulunabilmek ve iş kazalarının azaltılması konusunda kişisel koruyucu tedbirlerin alınmasını sağlayan ürünlerimizle bilinçlenmeye katkı da bulunabilmektir.

 

Satışını yapıp, hizmetini sunduğumuz 86 farklı markanın 5000’den fazla ürünü ile risklerden uzak durmanıza katkı sunuyoruz. İşte hizmet verdiğimiz ürün gruplarımız :

 

 

Baş ve Yüz Koruma Ürünleri, Göz Koruma, Kulak Koruma, Toz Maskeleri, Gaz Maskeleri ,İş Eldivenleri, İş Ayakkabıları 

 Emniyet kemerleri, geri sarımlı düşüş durdurucular, inşaat güvenlik ağları, yatay ve dikey yaşam hatları gibi yüksekte çalışma risklerini minimuma indirecek tüm ürünler                                                               

İşletmenizde dökülen yada saçılan tehlikeli maddelerin güven içersinde bertaraf edilmesini sağlayacak yağ emici ve kimyasal emici sosis, ped , yastıklar ve granürler ile Amerika’dan ithal Newpig marka döküntü uzmanı ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yol Kasisleri, Trafik koni ve dubaları, Yol butonları, Delinatörler, Trafik aynaları ve dikmeleri satışı ve montajı.

     Emniyetli falçatalar ile %100 güvenli koli açma-soyma işlemleri  ve yedek uçları, ergonomi ürünleri, yetkisiz kişilerin çalışma alanına müdahalesini engelleyen kilitleme ekipmanları ile tam güvenli çalışma alanı ve minimum kaza riski

İkaz ve uyarı levhalarının renk, şekil ve boyut  standartlarına uygun olarak imal edilen bilgilendirici, yasaklayıcı, yönlendirici levhalar istenilen ölçü ve tasarımda yapılabilmektedir.

İşçileriniz ve tüm çalışanlar için baskılı yada nakışlı firmanız logosu uygulanmış kıyafetler, ikaz yelekleri, soğuk hava tesisleri için özel kıyafetler, yağmurluklar ve parkalar  birçok model seçeneği ile hizmetinizde.

ADR levhaları, Alev almaz kıyafetler, Flaşörler, Göz durulama sıvıları ,drenaj örtüleri, emici setleri gibi araçlarda zorunlu olan güvenlik ekipmanları stoklarımızdadır.

Sizlere de hizmet sunabilmemiz için bize satis@onceguvenlik.com mailinden  ulaşabilirsiniz.İlginiz için teşekkürler, en kısa sürede çalışmak ümidiyle.

 

 

İş güvenliği son yıllarda artan işçi kazalarına karşı yasalar ile alınmış olan kurallar bütünü şeklinde tarif edilebilir. İş güvenliğinin temel amacı işçiyi ve işvereni oluşabilecek kazalardan maddi ve manevi olarak kayıplardan korumaktadır. İş güvenliği işçilerin güvenli bir ortamda çalışmaları için oluşturulmuş ve başarılı olan bir kavramdır. Ülkemizde de yasalardaki zorunluluklar ile getirilen iş sağlığı ve güvenliği kanunları bu işçi kazalarını önlemekte önemli bir yere sahiptir. Hızlıca sanayileşen ve teknolojik gelişmelere ayak uyduran iş sektöründe çalışanların yaptıkları işler nedeniyle çeşitli hastalıklara ve sorunlara maruz kaldığı gözlenmiştir. Bu nedenle oluşturulan iş sağlığı ve güvenliği bu sorunlara önceden önlem alarak çözüm bulmayı hedeflemiştir. İş sağlığı ve güvenliği kuralları gereği bazı önemli ürünlerin iş sektöründe kullanılması gerekmektedir. Yasalar gereği belirtilen bu iş sağlığı ve güvenliği ürünleri kullanımı zorunlu tutularak güvenlik önlemleri artırılmıştır.

 

Onceguvenlik.com  bir elektronik ticaret markasıdır. 2012 yılında  faaliyetine başlayan ve iş güvenliği ürünleri konusunda sektöre yön veren bir tedarikçi sınıfına girme yolunda olan firmamız , İş güvenliği yasaları gereği bu ürünlerin kanunlar eliyle zorunlu olarak kullanılması ile birlikte firmamız ülkemizin her noktasına kaliteli iş güvenliği ürünleri ulaştırmayı hedefleyen Türkiye’nin en iyi online firmasıdır. İş güvenliği ürün tedarikçiliği konusunda sektörde önemli bir yeri olan firmamız, tecrübeli personel ve uluslararası firma tecrübeleri olan yetişmiş deneyimli uzmanları ile yönetmelikler ve ürünler konusunda en önemli desteği müşterilerine vermektedir.. İş güvenliği ekipmanlarında   kaliteli ürün yelpazesi sunmayı amaçlayan firmamız, CE belgesi ile birçok markadaki iş güvenliği ürünlerinin satışını güvenle ve gururla yapmaktadır. Çevreye duyarlı ve iş güvenliğini önemseyen birçok firmaya hizmet vererek can ve mal kaybına karşı önemli bir koruma sağlamaktayız. İnsan ve Çevre odaklı olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerin tümü Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmelikleri doğrultusunda olup yasalarda gerekli olan bütün uygunluğu sağlamaktadır.

 

 

Son yıllarda oluşan güvenilir olmayan iş güvenliği personeli ve ürünleri nedeniyle çok ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Onceguvenlik.com sizlere kesinlikle tam güvenilir bir firma olarak ürünlerini garanti ederek sunmaktadır. Çünkü iş güvenliği demek can güvenliği demektir. Bu düşünceyle yola çıkmış firmamız iş kazalarında ki can kayıplarının önüne geçmeyi hedefleyerek ürün satışına devam etmektedir. Ayrıca can ve mal kaybının yanında müşterilerine sunmuş olduğu çevre dostu ve ekonomik ürünler ile firmaların bütçelerine de yardımcı olmaktadır. İstediğiniz ürüne kolay ve uygun fiyatlarla ulaşmak için “Önce Güvenlik” diyoruz. Doğru bilgiler ile doğru ürünlere ulaşmak için, iş sağlığı ekipmanları konusunda detaylı bilgi edinmek gerekmektedir. Firmamız profesyonel ekibiyle sizlere bu desteği de sağlamaktadır.

 

İş sağlığı ve güvenliği ürünlerinin en önemlilerinden birisi tabi ki de iş kıyafetleri kategorisidir. Yasalar ve yönetmelikler gereği iş güvenliğinin tehlikede olduğu birçok firmada, şantiye de ya da iş alanında belirtilen kıyafetlerin giyilmesi zorunludur. Önce Güvenlik, sizlere kaliteli ve rahat iş elbiseleri,pantolonları, alevlere karşı dayanıklı  koruyucu kıyafetler, LED reflektörlü ikaz yeleği ve soğuk  çalışma koşullarının önlenmesi için kullanılan özel soğuk iklim kıyafetleri sunmaktadır.

 

Çalışma ortamlarında işçilerin en önemli ihtiyaçlarından birisi, doğru ayakkabı seçimidir. İş ayakkabıları doğru seçilmediği takdirde hem ayak sağlığına hem de vücut sağlığına olumsuz yönde etki yaratmaktadır. Rahat ve kaliteli iş güvenliği ayakkabı için onceguvenlik.com‘dan istediğiniz türdeki ayakkabıyı seçebilirsiniz. Çelik burunlu iş ayakkabısı, kompozit burunlu ayakkabı ve ısıya dayanıklı olarak üretilmiş ayakkabıları güvenle satın alabilirsiniz.

 

Neredeyse her işi ellerimizle yaparız,çalışma ortamında kişilerin mutlaka kullanması gereken ürünlerden birisi iş eldivenleri olmalıdır. Bu eldivenler çalışma koşulları sırasında oluşabilecek her türlü el olumsuzluğu önlemeyi amaçlar.Eldiven çeşitliliğinde kesilmeye dayanıklı eldivenler,ısıya karşı dirençli eldivenler,genel iş eldivenleri,kimyasal korucu eldivenler gibi yapılacak işin çeşidine göre eldiven seçilmesi gereklidir. Ayrıca tozun ve toprağın bol bulunduğu şantiye ve benzeri ortamlar için toz maskeleri kullanımı da kesinlikle önerilmektedir. Açık alanda,sahada,depolarda ve trafikde çalışan işçiler için karanlıkta yerlerini belli edecek reflektif özellikli ikaz yelekleri kullanılması gereklidir. Bu gibi durumlarda ikaz yelekleri çalışanların güvenliğini görünür olmalarını sağladığı için üst seviyeye çıkarmaktadır. Çeşitli renklerdeki kaliteli iş güvenliği ikaz yeleği ürünlerini sitemizden temin edebilirsiniz. Ayrıca Exproof özellikte ki atex belgeli kıvılcım çıkarmaz el aletleri firmamız tarafından alev alma ve patlama riski olan ortamlarda kullanılması önerilen önemli bir ürünlerdir.

 

İnşaat şantiyelerinde oldukça önemli olan ve mutlaka kullanılması gereken bazı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi de inşaat güvenlik ağları olmaktadır. Bu ağlar çalışanların düşmesine yada inşaattan malzeme düşmesine karşı çalışanları maksimum seviyede korur. Önce Güvenlik firmamızın sağladığı kaliteli ürünler ile inşaatlardaki güvenlik sorunlarına dur diyebileceksiniz. Uzman personelimiz ile güvenlik ağlarınızı inşaatınızda monte edip sizleri güvenli bir çalışma ortamına kavuşturuyoruz.

 

ADR yani tehlikeli maddelerin karayolu ile taşınmasında da yasalar gereği çeşitli iş güvenliği kurallarına uymak zorunludur. Bu kurallara uyulmadığında ise yaptırımları ve cezaları oldukça fazladır. Onceguvenlik.com ADR ekipmanları konusunda Türkiye’nin en önemli dağıtıcı firmalarından birisidir.Bir tankerde bulunması gereken tüm güvenlik ekipmanları stoklu ve uygun fiyatları ile onceguvenlik.com dan temin edilebilmektedir. Atölyeler, fabrikalar ve üretim tesisleri, depo ve hangarlar, benzin istasyonları, limanlar gibi ciddi kimyasal ve yağ sızıntılarının olabileceği iş ortamlarında mutlaka Kimyasal ve yağ emiciler kullanılması iş güvenliği gereği önemlidir.Newpig markası bayisi olan firmamız tüm döküntü ve bulaşmalarda güvenli bir şekilde bertaraf etmenizi sağlayacak ürünleri sizlere sunmaktadır.

 

İşkazalarında en çok yaşanan olaylar yüksekte yapılan çalışmalar esnasında gerçekleşen düşme ve çarpma olaylarıdır. Bu tip kazalar ölümle sonuçlanma ihtimali yüksek olan kaza çeşitleridir.Özellikle ülkemizde son yıllarda bu nedenle artan kazalar düşüş durdurucular,yaşam hatları gibi iş güvenliği ürünlerinin ne denli önemli olduğunu göstermektedir. Yaptığınız işin içeriğine göre yüksekte çalışma ekipmanlarını sitemizden güvenle satın alabilir deneyimli ekibimizden de bu konuda destek alabilirsiniz. Çatılarda ki çalışmalar ,köprü çalışmaları onlarca metre yükseklikte ve tehlikeli koşullarda yapılması nedeniyle iş güvenliği konusunda da dikkat çekmektedir. Özellikle bu gibi durumlarda iş güvenliği uzmanları tüm detayları önemseyip gerekli önlemlerin alınması için firmayı uyarması gerekir. Bu durumlarda yatay – dikey yaşam hatları olası sorunlarla başa çıkmak için önemli bir üründür. Aynı zamanda iş güvenliği levhaları da çalışan işçilerin ortamda ki tehlike ve risklerden haberdar olması ve bu konularda dikkatli olması gerektiğini sürekli hatırlatarak can kayıplarını önlemek için önemli ürünlerdir.. Kendi imalatımız olan iş güvenliği levhalarında istediğiniz boyutta ve çeşitte üretbiliyoruz.

iş güvenliğinde uzman tedarikçiniz.

Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Created by: Infomedya Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Copyright © 2015 Önce Güvenlik İş Güvenliği Çevre ve Yangın Söndürme Ekipmanları İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır