-

0.00 TL
Adet

 Dräger X-plore® 9000

Hafif Dräger X-plore 9000 kemer ünitesi Dräger X-plore® 9000, sanayide ortam havasından bağımsız olarak solunum havası beslemesi gerektiren çalışma koşulları için ideal çözümdür.

Avantajlar

Çok yönlü kombinasyon seçenekleri

Dräger X-plore® kaskları, başlıkları ve vizörleri ile yarım ve tam yüz maskelerinden oluşan ve pek çok farklı uygulamaya yönelik geniş bir yelpaze mevcuttur. Sistem, EN 14594:05'e uygun olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Hava kaynağını münferit olarak uyarlama imkanı

Kullanıcı, dağıtım esnasında hava beslemesini kemer ünitesindeki bir kontrol valfı aracılığıyla 170 ile 400 l/dak arasında ve bu şekilde kendi ihtiyaçlarına uygun olarak ayarlayabilir.

Opsiyonel olarak eklenebilen filtre istasyonu

Sistem, cihazdan kullanan iki kişinin bağlanabileceği opsiyonel bir filtre istasyonuyla tamamlanabilir. Böylece endüstriyel sıkıştırılmış havadaki parçacıklar, yağ buharı gibi karışımlar ve rahatsız edici kokular ortadan kaldırılır ve solunan havanın kalitesi bariz bir şekilde arttırılır.

Ortam havasından bağımsız solunum koruması

Kemere takılan Dräger X-plore® 9000, 10m'lik uzun standart ya da spiral bir pnömatik hortumla sahadaki bir solunum havası kaynağına (örneğin sıkıştırılmış hava şebekesi) bağlanır. Bu solunabilir hava, daha sonra bir solunum hortumu aracılığıyla, bağlı durumdaki Dräger X-plore® kafa ünitesine aktarılır.

Yüksek seviyede takma konforu

Dräger X-plore® 9000 çok düşük gürültü emisyonu ve düşük ağırlığıyla (200 g) öne çıkar. Bu da, yüksek kullanım konforuyla uzun süre güvenli bir şekilde çalışmayı mümkün kılar.

Doğru 'filtre' Seçimi için tıklayınız...

Havale / EFT (%3) :0.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Ürünler

Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Created by: Infomedya Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Copyright © 2015 Önce Güvenlik İş Güvenliği Çevre ve Yangın Söndürme Ekipmanları İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır