Göz ve Yüz Koruma

Drager X-Pect 8321 ( Pc Gri Lens, Uv, Çizilmez, Af, 21Gr) Göz Koruyucu -

Drager X-Pect 8321 ( Pc Gri Lens, Uv, Çizilmez, Af, 21Gr) Göz Koruyucu

187.51 TL
Adet
1 Pakettir 10 adet fiyatdır.

DrÃger X-pect 8321

(PC Gri Lens, UV, AF, Çizilmez, 21 gr.)
Ürün kodu: R 58 269

Yeni nesil: Drger X-pect 8321 gözlükler. Bu seri, harika tasarımı, ultra hafifliği ve yoğun kullanımda sağladığı maksimum konforla öne çıkmaktadır. X-pect 8321 güneş gözlüğü olarak da mevcuttur.

Avantajlar

Çok sağlam, fakat aşırı hafif bir malzeme

X-pect 8321 gözlüklerin malzemesi polikarbonattan üretildiği için çok sağlam ve dayanıklı, ama aynı zamanda aşırı hafiftir ve bu nedenle yoğun kullanımda bile yüksek seviyede konfor sağlar.

Çizilmeyi ve buğulanmayı önleyici kaplama

X-pect 8321 gözlükler, en zorlu koşullarda net görüş sağlamak için çizilmeyi ve buğulanmayı önleyici kaplamaya sahiptir.

Geniş görüş alanı sağlayan tekli cam

X-pect 8321 gözlüklerin tekli camı, yüksek seviyede konfor ve ürünün kullanıcılar tarafından yüksek seviyede kabul görmesini sağlamak için geniş bir görüş alanı sunar.

UV koruması ve en iyi optik sınıf

X-pect 8321, sürekli çalışma için mevcut en yüksek UV koruma seviyesini ve en iyi optik sınıfı (Sınıf 1) sağlar. Ayrıca EN 166:2001 ile uyumlu olarak onaylanmıştır ve CE belgesi mevcuttur. Yani tüm koruyucu gözlükler yüksek kalite gerekliliklerini karşılar.

Yumuşak burun köprüsü

Yumuşak bir burun köprüsüyle donatılan X-pect 8321 gözlükler, sıcak veya soğuk ortamlar gibi aşırı koşullarda bile yüksek seviyede kullanım konforu sağlar.

Esnek şakak kısımları

X-pect 8321, minimum basınç ve yüksek kullanım konforu sağlayan esnek şakak kısımlarına sahiptir.

Başı saran tasarım, sportif ve modern

DrÃger'in X-pect 8321 başı saran tasarımı ve 9,5 değerindeki optimum eğimi göz bölgesi için etkin koruma sağlar. Ayrıca bu gözlükler, modern ve spor bir görünüme sahiptir ve bu da ürünü endüstriyel, ticari veya özel kullanımda çok popüler bir hale getirir.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır