Göz ve Yüz Koruma

Drager X-Pect 8120 ( Pc Lens, Uzayan-Açısı Değişebilen Çerçeve, Uv, Çizilmez, 43Gr ) Göz Koruyucu -

Drager X-Pect 8120 ( Pc Lens, Uzayan-Açısı Değişebilen Çerçeve, Uv, Çizilmez, 43Gr ) Göz Koruyucu

68.51 TL
Adet
1 Paket içeriği 10 adettir.

Drager X-pect 8120

(PC Lens, Uzayan ve Açısı Değişebilen Çerçeve, Çizilmez, UV, 39 gr.)
Ürün kodu: R 58 248

Çok amaçlı: Dräger X-pect 8120 koruyucu gözlükler. Bu seri çok sağlamdır ve numaralı gözlüklerle birlikte veya hariç olmak üzere her yüze uyarlanabilir.

Avantajlar

Geniş görüş alanı ve çizilmeyi önleyici kaplama

X-pect 8120 koruyucu gözlükleri, ürünün kullanıcılar tarafından yüksek seviyede kabul görmesini sağlayacak şekilde geniş bir görüş alanı sunar. Ayrıca bu seri, en zorlu koşullarda net görüş sağlaması ve uzun süre kullanılabilmesi için çizilmeyi önleyici bir kaplamaya sahiptir.

Küçük damlacıklara ve sıçramalara karşı mükemmel koruma

X-pect 8120'nin yanal koruma elemanı ve kalıplanmış yüz koruyucusu sizi küçük damlacıklara ve sıçramalara karşı mükemmel şekilde korur.

Çok sağlam, fakat çok hafif bir malzeme

X-pect 8120 koruyucu gözlüklerin malzemesi polikarbonattan üretildiği için çok sağlam ve dayanıklı, ama aynı zamanda çok hafiftir ve bu nedenle yoğun kullanımda bile yüksek seviyede konfor sağlar.

UV koruması ve en iyi optik sınıf

X-pect 8120, sürekli çalışma için mevcut en yüksek UV koruma seviyesini ve en iyi optik sınıfı (Sınıf 1) sağlar. Ayrıca EN 166:2001 ile uyumlu olarak onaylanmıştır ve CE belgesi mevcuttur. Yani tüm koruyucu gözlükler yüksek kalite gerekliliklerini karşılar.

Uzunluğu ve açısı tamamen ayarlanabilir şakak kısımları

X-pect 8120 koruyucu gözlükler, her yüz şekline uymalarını sağlamak üzere kişisel ayar için uzunluğu ve açısı tamamen ayarlanabilen şakak kısımlarıyla donatılmıştır.

Normal numaralı gözlüklerle optimum kombinasyon

Büyük tekli camıyla X-pect 8120 koruyucu gözlükler, standart numaralı gözlüklerle birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Mümkün olan en iyi konfor

X-pect 8120 koruyucu gözlükler ergonomik tasarımı ile yüksek seviyede kullanım konforu sağlar. Ayrıca Dräger X-plore yarım yüz maskeleri ve toz maskeleriyle mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır