Göz ve Yüz Koruma

Drager X-Pect 8110 ( Pc Lens, Uv, 45Gr ) Göz Koruyucu -

Drager X-Pect 8110 ( Pc Lens, Uv, 45Gr ) Göz Koruyucu

68.51 TL
Adet
1 Paket içeriği 10 adettir.

Drager X-pect 8110

(PC Lens, UV, 45 gr.)
Ürün kodu: R 58 247

Birçok uygulama ve ziyaretçiler için klasik model: Dräger X-pect 8110 koruyucu gözlükler. Bu gözlükler, numaralı gözlüklerle birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Avantajlar

Geniş görüş alanı

X-pect 8110 koruyucu gözlükleri, ürünün kullanıcılar tarafından yüksek seviyede kabul görmesini sağlayacak şekilde geniş bir görüş alanı sunar.

Normal numaralı gözlüklerle optimum kombinasyon

Büyük tekli camıyla X-pect 8110 koruyucu gözlükler, standart numaralı gözlüklerle birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Çok sağlam, ancak çok hafif bir malzeme

X-pect 8110 koruyucu gözlüklerin materyali polikarbonattan üretildiği için, çok sağlam ve dayanıklı, ama aynı zamanda çok hafiftir. Bu nedenle yoğun kullanımda bile yüksek seviyede konfor sağlar.

UV koruması ve en iyi optik sınıf

X-pect 8110, sürekli çalışma için mevcut en yüksek UV koruma seviyesini ve en iyi optik sınıfı (Sınıf 1) sağlar. Ayrıca EN 166:2001 ile uyumlu olarak onaylanmıştır ve CE'ye uygundur. Yani tüm koruyucu gözlükler yüksek kalite gerekliliklerini karşılar.

Küçük damlacıklara ve sıçramalara karşı mükemmel koruma

X-pect 8110'un kalıplanmış yüz koruyucusu sizi küçük damlacıklara ve sıçramalara karşı mükemmel şekilde korur.

Buğulanmayı önleyici yanal havalandırma

X-pect 8110 koruyucu gözlükler, yoğun kullanımda bile numaralı gözlüklerde buğulanmayı önlemek için yanal havalandırma özelliğiyle donatılmıştır.

Mümkün olan en iyi konfor

X-pect 8110 koruyucu gözlükler ergonomik tasarımı ile yüksek seviyede kullanım konforu sağlar. Ayrıca Dräger X-plore yarım maskeleri ve toz maskeleriyle mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır