İlk Yardım Ürünleri

Burn Free SD-100 Kutu Yanık Jeli -

Burn Free SD-100 Kutu Yanık Jeli

385.00 TL
Adet
Bu jel tüm hafif yanıklar için ideal bir ilk yardım ürünüdür. 3,5g saşeler BURNFREE şişeler, pansumanlar ve battaniyelerde bulunan jelin aynısını içerir. Her ′kutuda 100 adet 3,5g saşe bulunur.

Burn Free SD-100 Kutu (100 adet 3.5gr paket/saşe) Yanık Jeli

3,5g saşe jelin kullanım kolaylığı ve kolay taşınabilir olması yanıklara her an ve her yerde müdahale etmenizi sağlar. Bu ürün evinizde, aracınızda ve işyerinizde ilk yardım çantanıza veya ilk yardım dolabınıza koyabileceğiniz ideal boyuttadır. Ayrıca yolculuğa veya doğaya çıkarken de kolaylıkla çantanıza sığar. Bu en küçük ürünümüz annelerin el çantaları için de idealdir. Tek bir 3,5g saşe 2x2cm'e kadar alan kaplayan küçük yanıklar için uygundur. Bu ürün küçük mutfak yanıkları ve kaynak yanıkları için de idealdir. 

BurnFree ısı yanıklarında, kaynar sıvı yanıklarında, buhar yanıklarında, elektrik kazaları sonrası oluşan yanıklarda, kimyasal madde temasıyla oluşan yanıklarda* kullanılır. BurnFree ağda yanıklarında ve lazer epilasyon yanıklarında da kullanılır. BurnFree ayrıca küçük kesikler, hafif sıyrıklar, sürtünmeye bağlı küçük yaralanmalar (halı, çim saha vb.) ve hafif cilt yaraları için de kullanımı kolay ve etkili bir ilk yardım ürünüdür. 

BurnFree, tıbbi yanık ilk yardım protokolünde yer alan tüm adımların, tek başına ve tek bir uygulama ile yerine getirilmesine yardımcı olur. BurnFree soğutur, cildi nemlendirir, yanığın derinleşmesini engeller, acıyı giderir, yanık bölgeyi dış etkenlerden korur, enfeksiyonun engellenmesine ve iyileşme sürecine yardımcı olur. 

İçerdiği doğal Melaleuca özünün ayrıca sivrisinek sokmalarında da rahatlamaya yardımcı olduğu geleneksel tıp'da bilinir. Tüm bu özelliklerinden dolayı BurnFree şişelerine "Şişedeki İlk Yardım Çantası" adı verilmiştir.

***Kimyasal madde yanıklarında, BurnFree uygulamasından önce yanık bölgesinin üzün süre (en az 20dk.) bol akan su ile kimyasaldan arındırılması gerekir. Kimyasal yanıklardan sonra hemen bir hekime başvurunuz. 

Ciddi yanıklarda, geniş alan kaplayan yanıklarda ve çocuk yanıklarında BurnFree uygulamasını takiben hemen ve acilen bir hekime veya yanık merkezine başvurun. Yanıklarda hızlı ve doğru ilk yardım ve acil müdahale çok önemlidir, ciddi yanıklarda doğru ve hızlı müdahale hayat kurtarır.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Ürünler

Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Created by: Infomedya Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Copyright © 2015 Önce Güvenlik İş Güvenliği Çevre ve Yangın Söndürme Ekipmanları İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır