KATEGORİLER

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkca Sorulan Sorular
Ürünün kargoya veriliş süresi kaç gündür?
Ürünlerin tahmini kargoya verilme süreleri değişkenlik göstermektedir. Bu bilgiye ürün sayfalarından ya da "Sipariş Takip" sayfanızdaki detaylar kısmından ulaşabilirsiniz.
 
Ürünle ilgili herhangi bir arıza durumunda ürünü Onceguvenlik.com'a mı göndermeliyim?
Ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 7 gün içinde arızalı ürünleri Onceguvenlik.com'a gönderebilirsiniz. 
 
Ürün orijinal mi?
Sitemizde satılan ürünler yetkili ithalatçı firmasından alınmakta olup orijinal üründür. Ürünler size açılmamış paketlerinde, garanti belgesi ve faturası ile gönderilmektedir.
 
Ürün stokta var mı?
Ürünler siparişiniz doğrultusunda tedarikçi firmalarından temin edilerek size gönderilmektedir.
 
Bulunduğum adrese kargo dağıtımı yapılıyor mu?
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için aşağıda linklerden bilgi alabilirsiniz.
 
Ürünün KDV dahil net fiyatı nedir?
Ürün sayfalarımızda KDV hariç ve dahil fiyatlar belirtilmektedir.
 
Siparişimi direkt müşteri temsilcisine vermek istiyorum.
Sitemize online olarak sipariş verilebilmektedir faket kurumsal satınalmalar için telefon ya da e-posta yoluyla sipariş vermek mümkündür.
 
Yeni sipariş vermek istiyorum.
Sitemizden online olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi için yardım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
İptal olmuş üyeliğimi yeniden aktif hale getirmek istiyorum
Üyelik iptali müşterilerimizin talepleri doğrultusunda onay alınarak tarafımızdan yapılmakta olup daha sonra aktif edilememektedir.
 
EFT/Havale ile ödemem onaylanmadı
EFT/Havale ile yapılan ödemelerin onaylanabilmesi için ödeme dekontunuzun üzerinde mutlaka sipariş numaranız yazmalıdır. Sipariş numarası olmayan ödemeler, sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda kontrol edilerek sipariş onayı gerçekleşecektir.
 
Teslimat adresimi değiştirmek istiyorum.
Sipariş formunda belirlediğiniz teslimat adresiniz sadece ürününüz henüz tedarik sürecinde iken değiştirilebilir. Ürününüz kargoya verildikten sonra teslimat adresi değişikliği yapılamaz.
 
Fatura bilgilerinde değişikliği yapmak istiyorum.
Sipariş formunda belirlediğiniz fatura adresinizde değişiklik yapılamaz.
 
Fatura teslimat adresimi değiştirmek istiyorum
Sipariş formunda belirlediğiniz fatura adresiniz sadece ürününüz henüz tedarik sürecinde iken değiştirilebilir. Ürününüz kargoya verildikten sonra fatura adresi değişikliği yapılamaz.
 
Siparişimdeki ürünü değiştirmek istiyorum.
Ödeme işlemleriniz, sipariş oluşturma anında tamamlandığı için ürün değişim işleminde seçtiğiniz yeni ürün fiyatının, siparişinizdeki ürün fiyatı ile aynı ya da daha düşük tutarda olması gerekir. Ürün değişim işlemi bu koşulda ancak siparişiniz tedarik sürecinde iken gerçekleştirilir. Ürün kargoya verildikten sonra ürün değişim işlemi yapılamaz.
 
Kargomu şubeden teslim almak istiyorum.
Kargo firmalarıyla yaptığımız anlaşmaya göre kargo şubesinden teslimatımız bulunmamaktadır. Ürünlerin teslimatı belirlediğiniz teslimat adreslerine yapılır. Sipariş oluşturma aşamasında kargo şubesi teslimatı bilgisi verdiyseniz siparişiniz size gönderilemeyecektir.
 
Siparişi verdiğim ürünlerin ileriki bir tarihte teslim edilmesini istiyorum.
Sipariş verdiğiniz ürünler sitemizde belirtilen tahmini teslimat sürelerinde depomuza ulaşmakta ve bekletilmeden paketlenerek kargo ile adresinize gönderilmektedir. Maalesef siparişleriniz için teslimat tarihi belirleyemezsiniz.
 
Kargoya verilmemiş olan siparişimi iptal etmek istiyorum.
Siparişinizdeki ürünler henüz tedarik aşamasında ise siparişinizi yine online olarak iptal edebilirsiniz. Sipariş Takibi sayfanızda bulunan "Sipariş İptal" butonuna basarak tüm siparişinizi iptal edebilir ya da "Sipariş Detay" sayfanıza girerek bir ya da birkaç ürün iptali gerçekleştirebilirsiniz.
 
Siparişimi iptal etmiştim, ancak tekrar aktif olmasını istiyorum.
Siparişiniz iptal edildiğinde ödemiş olduğunuz tutar kredi kartınıza ya da hesabınıza online olarak geri ödenmektedir. Bu sebeple, iptal edilen siparişiniz yeniden aktif edilememektedir. Dilerseniz online olarak yeniden sipariş verebilirsiniz.
 
Siparişime yeni bir ürün eklemek istiyorum.
Ödeme işlemleri siparişinizi oluşturma aşamasında tamamlanmakta olup nihai sipariş olarak bize ulaşmaktadır. Bu sebeple mevcut siparişinize yeni ürün eklenememektedir. Dilerseniz sitemizden ayrıca sipariş verebilirsiniz.
 
Teslimatımı yapacak kargo şirketini değiştirmek istiyorum.
Siparişinizi oluşturma aşamasında tercih ettiğiniz kargo firmasını, sipariş verildikten sonra değiştirememekteyiz. Seçtiğiniz kargo firması teslimat adresinize teslimat yapmıyor ise siparişinizi iptal ederek yeniden sipariş verebilirsiniz.
 
Aynı siparişimdeki farklı ürünlerin farklı adreslere teslim edilmesini istiyorum.
Siparişlerinizde tek bir teslimat adresi kaydı alınabilmekte olup aynı siparişte bulunan farklı ürünler farklı teslimat adreslerine teslim edilememektedir.
 
Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Siparişlerinizde bulunan ürünlerin tahmini kargoya veriliş sürelerini Sipariş Takibi sayfanızdaki Sipariş Detaylarınız içinde ve ürün sayfalarında görebilirsiniz.
Siparişim bana ne zaman teslim edilir?
Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı teslimat bölgenize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgiyi Kargo firmanızdan alabilirsiniz.
 
Siparişim bana ne zaman teslim edilir?
Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı teslimat bölgenize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgiyi Kargo firmanızdan alabilirsiniz.
 
Kargo şirketi bulunduğum adrese seyrek teslimat yapıyor.
Kargo firmalarının teslimat süreleri teslimat bölgelerine göre değişkenlik gösterebilir. Mobil Bölge olarak tanımlanan teslimat yerlerine kargo firması haftada bir ya da birkaç kez teslimat yapmaktadır.
Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Created by: Infomedya Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Copyright © 2015 Önce Güvenlik İş Güvenliği Çevre ve Yangın Söndürme Ekipmanları İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır