Solunum Koruma

3M K113 FFP3 Klasik Katlanabilir Ventilli Toz, Sis, Duman Maskesi -

3M K113 FFP3 Klasik Katlanabilir Ventilli Toz, Sis, Duman Maskesi

0.00 TL
Adet

3M Toz Sis Solunum Maskesi 3M K113

3M K113 Partikülat Solunum Maskesi, sert işler için sağlam malzemeden yapılmıştır. Makul bir fiyata sağlam ve profesyonel bir performans.
Güvenlik; paha biçilemez bir öğedir, fakat pahalı olmak zorunda da değildir. 3M K100 Serisi Solunum Maskeleri ile 3M, size sağlam ve profesyonel bir korumayı makul bir fiyata sunmak için uzmanlığını en iyi şekilde kullandı.
3M K100 Katlanabilir solunum maskeleri, sert işler için sağlam malzemeden yapılmıştır. Uzun ve zorlu vardiyalarda çalışan işçilerin yükünü biraz olsun hafifletmek için; rahat, uygun ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlandı. Maliyetli olan ve zaman alan bakım işlerini ortadan kaldıran 3M K100 Serisi, aynı zamanda değerli bir ürün seçme konusunda ürün kalitesine dair şüpheleri de ortadan kaldırır: tamamen test edilmiş ve CE işaretli olan 3M K100 ürünlerinin tümü, yalnızca 3M gibi global bir markanın sunabileceği hassas destek hizmeti, teknik personele ulaşma, güvenilir tavsiyeler ve güvenilir kalite ve tedarik hizmetleri ile desteklenir.


   EN149:2001+A1:2009 FFP3 NR D

FFP3
Ventilli
Katlanabilir
Toz/SisPartikülatlar için 50 x TLV ye kadar
Tekrar kullanılamaz
İnce Tozlar Yağ ve Su Bazlı Sisler
Kullanım Alanları: İnşaat, Gemi İnşası / Tamiri, İlaç Sanayi, Kauçuk / Plastikler, Mühendislik, Demir ve Çelik, Agrokimyasallar, Çömlekçilik / Seramik, Bostancılık, Laboratuvarlar, Tarım, Baz Metal Üretimi, Besin Maddeleri, Güçlendirilmiş Kimyasallar, Hafif Bakım ve Onarım İşi, Kömür Madenciliği

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Ürünler

Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Created by: Infomedya Kart Bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Soket Layer) koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
Copyright © 2015 Önce Güvenlik İş Güvenliği Çevre ve Yangın Söndürme Ekipmanları İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır